Novice Teams 85cm

1  –  Lurgan College

Sarah Cowan  –  Take Two

Kirsten Bailie  –  Blue

Catherine Cowan  –  Lady Remarque

Sarah Cowan  –  Lady Remarque

2  –  Rathfriland High School

Taylor McKnight  –  Asterix

Rosie Herron  –  Solitare Rusty Brown

Sarah Craig  –  Sparking Delta Dawn

Taylor McKnight  –  Sparking Delta Dawn

3  –  Banbridge Academy Crozier

Amber Bradley  –  Monclone Girl

Charlotte Betts  –  Cloud

Laura McClelland  –  Bronte Boy

Rachel Sands  –  Ten A Penny

4  –  Dromore High School

Catherine McClelland  –  Bronte Boy

Mia Dickson  –  Rafa

Sophie Sloan  –  Little Me

Jenna Morton  –  Mountview Misty Morning

 

5  –  Fort Hill Integrated College

Sienna Dalzell  –  Diamond

Jess Vaughan  –  Glenview ~Enigma

Rory Kinnear  –  Dartans First Lady

Codie Clarke  –  Helas Queen Anne

 

6  –  Down High Green

Ellie Simpson  –  Tigger

Molly McCloy  –  Paddy

Pippa Robinson  –  Kilmore Diamond Lass

Joleen Truesdale  –  Goose

 

 

OPEN TEAMS 1M

1  –  Larne Grammar School

Alex McMaster  –  Aghalaa Brexit

Alex McMaster  –  OOS Taryn

Anna Jackson  –  Woodchip

Tyler Houston  –  Muckno Magic

2 – Ballyclare High School

Katie Flanagan  –  Son of Loki

Luca Moore  –  Bugsy

Ella Lindsay  –  Kilcurry Glen

Felicity McConnell  –  Finding Nemo

3  –  Down High Hawks

Annie Gibson  –  Jack

Katie Watson  –  Lissyegan Bay News

Emily Steele  –  Dougie

Cara McNabb  –  Killone Leo

4  –  Strathearn School Belfast

Charlotte Keers  –  Western Ocala

Felicity Johnston  –  Fernisky Fantasy

Kathryn Finlay  –  Little Miss Mollie

Maeve Clarke  –  Bonnie

5  –  Campbell College – Boys in Black

Roddy Pannell – Barry

Calum Pearson  –  Frishow

Adam Booth  –  Melview Chester

6 – Down High Eagles

Tara Emmett  –  Diamond Lass

Abby Cummiskey  –  Jacob

Rachael Broome  –  Cookies’n’Creme

Zara Sharvin  –  Ruby

 

Premier Individual 1.10m

  1.  Lucy Morton  –  Sport  –  Portadown College
  2. Emily Steele  –  Deluca Reape  –  Down High School
  3. Harrison Blair  –  Prince  –  Campbell College Belfast
  4. Harrison Blair – Zara  –  Campbell College Belfast
  5. Catherine Buchanan  – Loughshore Light of Touch  –  Crumlin Integrated College
  6. Annie Gibson  –  Mat  –  Down High School

 

Open Individual 1m

1.  Gracie Bright  –  Monroe Star  –  Antrim Grammar

2.  Chloe Stewart  –  Kiilcurry Liberos Flight  –  Ballyclare Secondary School

3.  Molly Davidson  –  Bellindene Fagin  –  Banbridge Academy

4.  Lucy Morton – Jack  –  Portadown College

5.  Luci McIlhatton  –  Lucie McIlhatton  –  Roughan Boy

6. Lucy Savage  –  Woodstock P  – Assumption Grammar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Book Now
There are no products in the cart!
Continue Shopping
0